Aktualność

Znamy laureatów dyniowych konkursów

Znamy laureatów dyniowych konkursów

22 września 2013 r. podczas imprezy finałowej II edycji naszego Festiwalu ogłoszono laureatów dyniowych konkursów. Oceny prac w konkursie plastycznym Dyniowe cudeńka oraz hodowlanym Dynia jaka jest, każdy widzi dokonało jury w składzie: Sławomir Pietrzyk, Małgorzata Jezutek oraz Anna Chudzik-Wanio.

Natomiast nagrodzonych w konkursie na najlepszą pracę carvingową wyłonił plebiscyt publiczności. Więcej informacji o samych konkursach, jak i nazwiska laureatów można znaleźć w zakładce konkursy.

Powrót do listy aktualności...

Wspierają nas

Patroni medialni

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE